Kamagra Jel Cilde Zarar Verir mi?

Kamagra Jel Cilde Zarar Verir mi?

Kamagra Jel Cilde Zarar Verir mi? Cinsel aktivitenin artırılması adına üretilen Kamagra, cilde her hangi bir zarar vermez. Yan etkileri içerisinde belirtilen yüzde kızarıklık, kısa sürede geçmektedir. Yüzde meydana gelen kızarıklık, ciltte kalıcı etki meydana getirmez. Yan etki, kısa bir süre sonra ortadan kalkmaktadır. İlaç içerisindeki sildenafil, vücuttaki kanı baş bölgesine, cinsel bölgeye ve göğüs bölgesine pompalamaktadır. Kamagra Jel cilde zarar verir mi? Bu bölgelerde ciddi kan akışı meydana gelmektedir. Yüzdeki kızarıklık, bu kan akışından dolayı meydana gelir. Bu durum geçicidir ve ciltte her hangi bir problem meydana getirmez.

50 ve 100 mg Kutularda Satılıyor

Kamagra, jel ve hap kategorisinde satışa sunuluyor. Jel ürünler cinsel organa sürülmüyor. Bütün Kamagra cinsel ürünleri, ağızdan alınıyor. Kullanım probleminin meydana gelmemesi için, ilacın yarısı veya çeyreği alınmalıdır.

Şeker görünümlü Kamagra, emilerek tüketilir. Azar azar kana karışan bu ürün, çeşitli meyvelerin aroması ile karıştırılmıştır.

İlacın Kullanım Prosedürü

Cinsel aktiviteyi uzatan ve ereksiyonu maksimum seviyeye çıkaran Kamagra, dikkatli kullanılması gerekir. Dikkatli kullanılmadığında yan etkiler meydana gelebilir. Ciddi bir sonuçla karşılaşmamak için ilaç kullanımında şu hususlara dikkat etmek gerekir:

1- Jel Kamagra kullanımı öncesinde yağlı yememek gerekir. Yağlı yemekler, kana karışımı geciktirir. Cinsel aktiviteden önce alınmalıdır. Yaklaşık yirmi dakika gibi kısa sürede kana karışmaktadır.

2- Meyveli olanlar, şeker gibi ağızda emilerek yavaş yavaş alınmalıdır. Çocuklardan kesinlikle uzak tutulmalıdır.

3- İlaç, greyfurt, portakal, limon ve benzeri meyvelerle alınmamalıdır. Kola, soda, gazoz ve alkol gibi içeceklerle almak tehlikelidir. Kana daha hızlı karışmasına neden olur.

4- 100 mg ve 50 mg yüksek dozlardır. Bu nedenle ilk kullanımda hapın veya jelin yarısı alınmalıdır. Az bir miktar ilaçla deneme yapılmalıdır.

5- Karaciğer, böbrek, kalp ve tansiyon hastaları kesinlikle kullanmamalıdır.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x