Kamagra Jel Etkisi Ne Kadar Sürer?

Cinsel sorunlara çözüm sağlamak amacıyla üretilen kamagra jel, 7 farklı aromaya sahiptir. Erken boşalma ve cinsel ilişkide ereksiyon sağlayamama gibi durumla karşı sorunları gideriyor. Kamagra jel, cinsel ilişkiye başlamadan önce kullanılan etkili ilaçlardan biridir. Böylelikle vücuttaki kan akışını sağlanır ve cinsel sorunlarla mücadele eder. Öyleyse kamagra jel etkisi ne kadar sürer? Etkisi genellikle kişiye göre değişir. Genel ortalama 2-3 saat kadardır.

Kamagra Jel Nasıl Kullanılıyor?

Kamagra jel, cinsel aktivitelere başlamadan yarım saat öncesi içilmesi öneriliyor. Ürün çeşitli aromalardan oluşmaktadır. Oral yolla alınır ve etkisini kısa sürede gösterir. Cinsel ilişki öncesinde kamagra jelini soğuk içecek ile karıştırarak tüketebilirsiniz. Bununla beraber günde 1’den fazla alınması kesinlikle önerilmiyor. Aksi halde aşırı yorgunluğa ve halsizliğe neden olabilir.

Kamagra Jel Etkileri Nedir?

Cinsel sorunları kısa zamanda çözüme ulaştıran kamagra jel, tamamen bitkiseldir. Cinsel ilişki sırasında zevk alamayan ve yeteri kadar verim sağlayamayan kişilerde de oldukça etkilidir. Kamagra jelin etkileri şu şekildedir;

  • Cinsel ilişkideki ereksiyon sorunlarıyla mücadele eder.
  • Erken boşalmayı engelleyerek, cinsel aktivitenin uzamasına yardımcı olur.
  • Kendinizi iyi hissetmenizi sağlar ve özgüveninizi yükseltir.
  • Cinsel ilişki sırasında daha iyi verim almanızı sağlar.

Kamagra jeli kadınların üstünde de son derecede etkilidir. Etkisini arttırmak adına ürünü kullandıktan sonra alkol almamalı ve asitli içeceklerden uzak kalmalısınız.

Kamagra Jelin Yan Etkisi Var mı?

Kamagra jel yanlış ve sık kullanılması sonucunda yan etki yaratabiliyor. Ürünün yan etkileri;

  • Baş ağrısı (yüksek enerjiyi vücudunuzdan atamadığınızda kaynaklanır.)
  • Mide yanması (bol su tüketilmelidir.)
  • Görmede zorluk (bu durum tamamen geçicidir.)

Ürünün yan etkileri kalıcı değildir. Yan etkileri yaşadığınız zaman bol bol dinlenmeli ve su tüketmelisiniz. Kısa sürede yan etkileri kendiliğinden geçecektir.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x