Kamagra Jel Kaç Gün Boyunca Kullanılmalıdır?

Sizlere kamagra jel hakkında bilgiler vermek istiyoruz. Kamagra jel erkek cinsel gücünü artıran bir üründür. Jel şeklinde kullanılıyor. Sizlere ve özellikle erkeklere anlatmak istediğimiz konu onları son derece yakından ilgilendiriyor. Erkekler kullandıkları kamagra jel kaç gün boyunca kullanılmalıdır? Sorusunun cevabını bilmek istiyorlar. Erkekler cinsel güclerini arttırmak için kamagra jeli cinsel ilişkiden 20 dakika öncesinde kullanmaya başlayarak alınız. Etkisi yaklaşık 48 saat sürüyor.

Bu süre sonrasında almanız gerekiyorsa tekrar kullanabilirsiniz. Kaç gün boyunca kullanılmalıdır sorusuna ise çok uzun ve sık olmamak kaydıyla cinsel ilişki öncesinde alınmalıdır cevabını verebiliriz.

Kamagra Jel Nedir?

Çoğu erkeğin söylemeye çekindiği konuların başına ise cinsel performans eksikliği geliyor. Son zamanlarda erkeklerin cinsel performansını arttırmak için birçok alternatif jel ve ilaç tarzı ürünler bulunuyor.

Bu ürünlerin bazıları etkili olsa da bazılarının da etkili olmadığını sizlere söyleyebiliriz. Bu cinsel ürünler içerisinde bulunan bir başka ürün ise kamagra jeldir ve erkeklerin cinsel performansı için etkili bir üründür. Sizlere kamagra jelin göstermiş olduğu etkiden bahsetmek istiyoruz.

  • Erken boşalmayı ortadan kaldırıyor.
  • Kişinin boşalma süresini 45 dakikaya çıkartıyor.
  • 48 saat gibi bir etkinlik süresi bulunuyor.
  • Cinsel performansı olumlu olacak şekilde etkiliyor.
  • Sağlıklı olan bir erkek üzerinde gecede 7 defaya kadar cinsel birleşme sağlayabiliyor.

Gibi etkileri bulunuyor. Tabii ki kamagra jelin faydalı etkileri olduğu gibi yan etkilerine de dikkat etmek gerekiyor.

Kamagra Jelin Yan Etkileri Nelerdir?

Sizlere kamagra jelin faydaları olduğunu söylediğimiz gibi olabilecek yan etkilerinden de bahsetmek istiyoruz.

  • Jeli kullanmaya başladığınızda ereksiyon olma problemi olursa bu sizden kasık ağrısı yapabilir.
  • Kalp atışlarında hızlılık meydana geliyor. Buna sebep olan neden ise, içerisinde bulunan fosfodiesteraz 5 inhibitörü maddesinin olmasından dolayıdır.

Bu etki sadece kalp atışlarının hızlanmasına sebep olur. Kalp üzerinde ritimleri olumsuz etkilemez, sadece hızlanmasına neden olur. Belli bir zaman geçtikten sonra kalp hızı normale döner. Tabii ki burada en önemli nokta düzenli bir şekilde ve doğru olarak ürünün kullanılmasıdır.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x