Kamagra Jel Nedir ve Ne İşe Yarar?

Kamagra jel, insanların cinsel ilişki sırasında çok daha iyi bir performans göstermesini sağlayan bir üründür. Bu kamagra jel cinsel ilişkiler için özel olarak üretilmiştir. İnsanların cinsel hayatları da vardır ve iyi bir cinsel hayata sahip olmayan bazı mutsuz çiftlerde vardır. Bu yüzden de cinsel performasın iyi olması büyük bir öneme sahiptir. Bu kamagra jel sayesinde de kadınların ve erkeklerin cinsel performansı artar ve alınan haz ciddi bir şekilde artar.

Kamagra Jel Nasıl Kullanılır?

Kamagra jelin su ile kullanımında hiçbir sorun yoktur. Bu kamagra jel oral yol ile alınır. Bu sayede kullanırken herhangi birşey yapmaya gerek kalmaz. Ürün jel olduğu için ağız yoluyla alınması gerekir. Kısacası bir paket kamagra jel alınır ve yutulur daha sonra ise bu kamagra jel 1 ile 4 saat boyunca etkisini gösterir.

Kullanırken dikkat edilmesi gereken noktalar;

  • Günde sadece bir defa 100 miligram kullanılması gerekir.
  • Kamagra jel alındıktan 1 saat içinde tamamen etkisini gösterir.
  • 4 saat boyunca etkisini gösterir.
  • İlacın alınımdan sonra 1 bardak su içilmesi gerekir.
  • Kamagra oral jeli almadan önce çok fazla yağılı yiyecek tüketmemelisiniz.
  • Çok fazla alkol tüketildikten sonra ilaç alınırsa ilacın etkisi düşebilir. O yüzden çok fazla alkol tüketmeyiniz.

Çoğu ilaç gibi bu kamagra oral jelinde yan etkileri olabiliyor. Baş ağrısı, göz kuruluğu, yüz kızarıklığı, burun tıkanması ve hafif mide bulantısı gibi yan etkileri olabilir. Bu yan etkiler dehidrasyon ile ilişkilidir çok fazla su tüketerek yan etkiler önlenebilir.

Ürün Nerelerde Saklanmalıdır?

Kamagra oral jelin saklanma koşulu 15 ile 30 derece arasında bulunan bir odada saklanabilir. Bunun yanında ürün paketinin ışık, nem ve ısı gibi dış unsurlardan korunması gerekir. Bu kamagra oral jel düzgün bir şekilde muhafaza edildiği taktirde uzun bir kullanım süresine sahiptir.

Bilinmesi Gereken Durumlar?

Kamagra oral jel, sağlık bakanlığından onaylı bir şekilde eczanelerde satışı yapılıyor. Ürün cinsel uyarıcı bir faaliyet göstermektedir. Kamagra oral jel günde birden fazla kullanılmamalıdır buna dikkat edilmelidir.

4 2 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x