Kamagra Jel Nedir ?

Kamagra jel erken boşalma ve ereksiyon olamama problemlerine karşı bir çözüm yoludur. Özellikle ilerleyen yaşlarla birlikte çoğu erkekte erken boşalma sorunu ile karşılaşılmaktadır. İlacın ilk kullanımından itibaren erken boşalma problemine karşı koyduğu görülmektedir. Jel, erken boşalma sebebi olan fosfodiesteraz-5 adı verilen enzimler ile savaşmakta ve boşalmayı önlemektedir.

Ereksiyon sorunu ise basit hali ile penise yeterli miktarda kanın gitmemesidir. Yeterli kan aktarımının olmaması sebebi ile de penis sertleşmez ve erkek de ilişkiden zevk alamaz. Kamagra jel ağızdan alındığı için tüm vücutta güçlü bir etki yaratmaktadır. Jel sayesinde vücuttaki kan dolaşımı artışa geçer bu sayede de penise istenilen kanın aktarımını sağlar.

kamagra jel 100 mg

Kamagra Jel’in İlişki Süresine Etkisi ?

Kamagra jel ilk deneyimden itibaren cinsel sorunları az hissedilebilir bir hale getirmektedir. Hatta uzun süreli kullanımlarda bu problemlerin tamamen ortadan kalktığı da gözlemlenmektedir. Kullanıcılar kamagra jel alımından sonra cinsel aktivitelerinin yarım saat ile bir saat süresine uzadığını belirtmektedir.

Jel kullanımından sonra penis, yenilenen kan dolaşımı sayesinde daha güçlü bir hale gelmektedir. Böylece kamagra jel nedir sorusuna basitçe cinsel performans artırıcı bir ürün cevabı verilebilmektedir. Ürün içeriğinde B ve E vitaminleri sayesinde de vücuda ayrıca vitamin aktarımı yapılmaktadır.

Kamagra Jel Kullanımı

 

Kamagra Jel Nasıl Kullanılmaktadır?

Kamagra Jel, cinsel ilişkiye girmeden yarım saat önce oral yolla alınmaktadır. Farklı paketler şeklinde satılan ürün çeşitli aromalardan oluşmaktadır. Jel aromaları doğal birer afrodizyak işlevi görmektedir. Her bir minik pakette ise toplamda yedi adet ve 100 miligram değerinde jel içeriği bulunmaktadır. Cinsel ilişki öncesinde bir paket kamagra jel içeriğinin soğuk bir içeceğe karıştırılıp içilmesi yeterli olmaktadır.

Kamagra kullanımında bilinmesi gereken en hassas nokta içeriğin performansının artırılabileceğidir. Yani kamagra ile beraber ekstra bir cinsel uyarıcının kullanımı ilişkiden sağlanan zevkin artmasını sağlamaktadır. Yani ürün sıradan bir gün içerisinde değil mutlaka cinsel aktivite öncesinde kullanılmalıdır. Aksi taktirde kamagra jel kişide yorgunluk ya da uykusuzluk gibi şikayetlere sebep olabilmektedir.

Kamagra Jelin Kullanım Dozajı ?

Kamagra jel için önerilen kullanım dozajı kişiden kişiye değişiklik göstermektedir. Buna göre ürün için önerilen doz miktarı ilişkiden bir saat önce 50 miligram değerindedir. Bu değer sürekli kullanıcılar için 100 miligram seviyelerine çıkarılabilmektedir. Ürünü ilk kez deneyecekler için ise 25 miligram ile başlangıç yapılması önerilmektedir. Kamagra jeli kullanmaya başlamadan önce ise mutlaka bir doktor ile görüşülmesi gerekmektedir. Kamagra jelin kullanımı bazı hastalık durumlarında önerilmemektedir. Özellikle böbrek ve karaciğer yetmezliği ve kalp rahatsızlıklarında bu ilaçtan uzak durulması gerekmektedir.

 

Ürünün Saklanma Koşulları

Kamagar jelin optimum saklanma koşulu 15 ile 30 derece arasında bulunan oda sıcaklığıdır. Bunun yanında ürün paketinin mutlaka nem, ısı ve ışık gibi dış unsurlardan korunması gerekmektedir. Ürün, uygun bir şekilde muhafaza edildiği taktirde uzun bir kullanım ömrüne sahiptir.

Kamagra Jel İle İlgili Bilinmesi Gerekenler ?

Kamagra jel sağlık bakanlığı onayı bulunan ve eczanelerde satışı yapılan bir üründür. Ürün kullanımının et etkili seviyeye çıkması için de bazı önerilere uyulması gerekmektedir. Buna göre yağlı yemelerden sonra alınan kamagranın kana karışma süresi gecikmektedir. Ayrıca ürün ancak bir cinsel uyarıcı ile faaliyet göstermektedir. Bunlara ek olarak Kamagra jel günde birden fazla kullanılmamalıdır.