Kamagra Jel Kullanıcı Şikayetleri

Cinsel aktivitenin artırılması ve cinsel iktidarsızlığın ortadan kaldırılması adına geliştirilen Kamagra, etkili sonuç veriyor. Kamagra jel kullanıcı şikayetleri, daha çok ilacın yan etkisi ile ilgili. Ayrıca ilacın kullanımı konusunda da şikâyet söz konusu. İlacın kullanımı ve ilacın etkisi ile ilgili meydana gelen şikâyetler, kısa sürede ortadan kalkıyor.

İlaç Hakkındaki Şikâyetler Nelerdir?

Kamagra ilacının kullanımı konusunda zaman zaman problem meydana gelebilmektedir. İlaç kullanımı konusundaki şikâyetler şu şekilde sıralanabilir:

1- Cinsel gücü artıran ilaç, ereksiyon halini uzatabilir. Bu durum geçicidir. Kısa sürede etkisi ortadan kalkacaktır.

2- Yüzde meydana gelen kızarıklıklar da şikayetler içerisinde yer alıyor. Yüzde meydana gelen kızarıklık da kısa sürede ortadan kalkıyor.

3- Mide bulantısı ve sindirim sisteminde meydana gelen bozukluklar da bu kategorideki şikayetler içerisinde yer alıyor.

4- Ayrıca baş ağrısı da meydana gelebilmektedir. Sildenafil maddesi, vücuttaki kanı, akciğere, başa ve cinsel bölgeye pompalar. Bu nedenle bu bölgelerde rahatsızlık meydana gelmektedir.

5- İlacın kullanımı konusunda da kullanıcılar şikayette bulunuyor. Özellikle jel özelliğine sahip olan Kamagra’nın cinsel organa sürüldüğü zannediliyor. Jel Kamagra ağızdan alınmaktadır ve azar azar emilmektedir.

Bu İlacı Kimler Kullanamaz?

Kullanıcı yorumları içerisinde en çok bahsedilen konu ‘ bu ilacı kimlerin kullanabileceği’ konusudur. Kalp hastaları, tansiyon ve damar hastaları bu ilacı kullanamaz. Ayrıca şeker hastaları da bu ilacı kullanması sakıncalıdır. Kan dolaşım problemi olanların bu ilacı kullanması, bazı yan etkileri beraberinde getirecektir.

Kana hızlı karışan ilaç, başka bir ilaçla birlikte kullanılmamalıdır. Alkol, kola, soda ve meyve suyu ile birlikte almak çok sakıncalıdır. Alkol, başlı başına kimyasal bir maddedir. Diğer içeceklerde de kimyasal madde vardır. Kola ve soda kana hızlı bir şekilde karıştığı için yüksek dozlu Kamagra ile içmek, ciddi probleme neden olur. Bunun yanı sıra grayfurt ve diğer turunçgillerle bu ilaç alınmamalıdır. Tek başına kullanılmalıdır. Aç karna kullanılmamalıdır.

İlaç Nerede Üretiliyor?

Kamagra, Güney Asya ülkelerinden Hindistan’da üretiliyor. Bu ülkede Amerika patenti yasaktır. Bu nedenle pahalı Amerikan cinsel ilaçları burada satılmaz. Kamagra bu boşluğu doldurdu ve Hindistan’da en çok satılan cinsel ilaç haline geldi. Bunun yanı sıra diğer Asya ülkeleri ve Uzak Doğu ülkeleri, bu ilacı satın alıyor. İlaç, ABD’nin ürettiği pahalı ilaçlara nazaran daha ucuz. Etkisi aynı ve kullanım prosedürü aynı. Kamagra ve ABD’nin ürettiği cinsel ilaçlar, sildenafil içerikli.

5 2 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x