Kamagra Jel Ekşisözlük Yorumları

Kamagra jel ile ilgili birçok öneri ve iyi yorumlar bulunuyor. En çok takip edilen ekşisölük üzerinden herhangi bir kötü yoruma rastlanmış olmasa da kullanım şekli ve kullandıktan sonra oluşan yan etkiler ile ilgili gerek mizahi gerekse detaylı bilgi veren yorumlar dikkat çekiyor. Kamagra nedir, ne işe yarar, yan etkileri var mıdır, varsa bu yan etkiler nedir gibi bir çok sorunun cevabını kamagra jel ekşisözlük yorumları kısmında bulmak mümkün olsa da öncesinde detaylı bir araştırma yaparak o şekilde kullanmak daha doğru olacaktır.

Kamagra Jel Nedir? Ne İçin Kullanılır?

Kamagra jel, hem erkek hemde kadınların kullanabileceği cinsel isteği arttırıcı özel bir jeldir. Daha önce ismi duyulan her erekte edici ürünle aynı özellikleri taşımaktadır.. Hemen hemen aynı etkiyi gösterir ve yan etkileri de aynı şekillerde kendini gösterebilir. Kamagra jel ürününü diğerlerinden ayıran temel özelliklerden biri fiyatının daha uygun olmasıdır. Fiyat uygunluğu söz konusu olduğunda kalite konusunda şüpheler meydana gelebilir. Ancak kamagra jel kullanmaya başlamadan önce bir eczacıya veya bir doktora danışarak bu şüpheyi ortadan kaldırmak mümkün ve aynı zamanda daha doğru olacaktır.

İçeriğinde bulunan yardımcı maddeler sayesinde hem kadın hem de erkeklerin kullanabileceği bir ürün haline getirilmiştir. Kamagra jel ve mg olmak üzere iki şekilde de piyasada bulunmaktadır. Jel olarak kullanılmasının nedeni hap olarak kullanılan türlerden daha hızlı etki göstermesini sağlamak içindir.

Meyve aromaları olan bu jelin bir kutu içerisinde 7 farklı tür küçük paketlerde meyve aromalı seçenekleri ile kullanımı da oldukça basittir. Diğer cinsel istek arttırıcı ilaçların veya bitkisel ürünlerin hemen hemen hepsinde cinsen ilişkiden 1 saat önce kullanılması önerilir. Ancak Kamagra jel için bu durum aynı değildir.

Cinsel ilişkiden sadece 15 dakika önce kullanıldığında aynı etkiyi gösterecektir. Cinsel ilişkiden 15 dakika önce sadece bir paket kamagra jel, bir dolu su bardağı su ile yutulur. Ancak gün içinde 100 mg’lık olan bir paketten fazlası kullanılmamalıdır. Günde 2 adet kullanıldığında olumsuz sağlık sorunları ile karşı karşıya kalma tehlikesi ortaya çıkacaktır.

Kamagra Jel Yan Etki Yapar mı?

Kamagra Jel’ in her tıbbi ürün gibi yan etkisi de olabilir. Belirtilen şekilde ve fazla kullanılmadığı taktirde yan etki yapma ihtimali çok düşük ihtimallere düşse de söz konusa yan etki yapma tehlikesi her zaman vardır. Kamagra Jel’in yapabileceği yan etkiler şunlardır;

  • Baş dönmesi.
  • İshal.
  • Sindirmede zorluk.
  • Kamagra Jel içerisinde bulunan sildenafil maddesi, migren olan kullanıcılarda migreni tetiklemektedir.
  • Çok büyük bir ihtimal olmamakla birlikte baş ağrısı meydana gelebilir.
  • Yine çok nadir olmakla birlikte geçici ve kısa süreli görme bozuklukları meydana gelebilir.
  • Hem kadın hem de erkekler için 65 yaşından sonra kullanıldığında kalp krizi olma ihtimali vardır. Bundan dolayı 65 yaş üzeri bireylerin kullanılması asla tavsiye edilmez.
  • Cinsel organın ilişkiden sonra bile erekte olmasına bağlı ağrı.

Kamagra jel, 65 yaş altı erkek ve kadın bireylerde aynı etkiyi gösterdiği gibi aynı yan etkileri de gösterir. Kullanmadan önce mutlaka bir doktora danışmalı ya da herhangi bir yan etkiye maruz kalındığında mutlaka doktora görünmeniz gerekmektedir.

Kamagra Jel Hakkındaki Bazı Ekşisözlük Yorumları

Her konu hakkında eleştirisel, mizahi ve bilgilendirici yorumlar yapan ekşi sözlük platformunda Kamagra jel kullanıcıları da kötü yorumdan ziyade mizahi ve tavsiye şeklinde deneyimlerini platform üzerinde meraklıları ile paylaşmış. İşte bazı kamagra jel ekşisözlük yorumları, ilişkiden önce alındığında çok iyi bir etki bıraktığını, memnuniyetle kullanıldığını, kullandıktan sonra trafiğe çıkıldığında dikkat dağınıklığına neden olabileceği gibi bilgileri veriyor. Bu ve bunun gibi kullanıcılara ait hesaplarda ekşisözlük platformundan Kamagra jel hakkında yorumlar yapılmış, tavsiyeler verilmiş ve mizahi yazılara da yer verilmiştir. Yine de kullanılan ürünün tıbbi bir ürün olduğu unutulmamalıdır. Mutlaka bir uzman onayı ile kullanılmalı ve kullanılmaması gereken durumlar göz önünde bulundurulmalıdır.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x