Kamagra Jeli Nasıl Saklamalısınız?

kamagra jeli nasıl saklamalısınız? Kamagra jel optimum olarak 15-30 derece olan oda sıcaklığında saklanması gereklidir. Ayrıca ürün nem, ısı ve ışık gibi unsurlardan korunması gerekmektedir. Kamagra jel uygun ortamda ve uygun oda sıcaklığında muhafaza edildiği takdirde uzun kullanım ömrü bulunmaktadır.

Kamagra Jel Nedir?

Kamagra Jel erken boşalma sorununu ve ereksiyon olmama sorununu ortadan kaldırmaktadır. Türkiye’de özellikle yaşların ilerlemesiyle birlikte erkeklerde erken boşalma sorunu oluşmaktadır. Bu jel kullanılarak bu sorun ortadan kalkmaktadır. Yani ilaç ilk kullanıldığı andan itibaren erken boşalma sorununa etkisini göstermektedir.

İlişki Süresine Etkisi Nedir?

Kamagra jel ilk kullanımdan sonra cinsel ilişkilerdeki sorunları az hissedilebilir duruma getirmektedir. Kamagra jelin cinsel ilişkilerde uzun süre kullanılması halinde oluşan problemlerin tamamen ortadan kalktığı gözlenmektedir. Kamagra jel kullanıcıları jel kullandıktan sonra cinsel aktivitelerinin 1 saat uzadıklarını söylemektedirler. Jel kullanıldıktan sonra kan dolaşımı yenilendiği için penis daha güçlü hale gelmektedir. Böylece ilişkilerdeki cinsel performans ciddi derecede artış göstermektedir. Ürünün içeriğinde bulunan B ve E vitaminleri sayesinde ayrıca vücuda vitamin depolanmaktadır.

Kamara Jel Nasıl Kullanılmaktadır?

Her ilacın kullanım koşulları olduğu gibi Kamagra jelinde kullanım koşulları bulunmaktadır.

Kamagra Jelin kullanım koşulları şöyledir:

  • Kamagra jel ilişkiden yarım saat önce oral yolla alınmaktadır. Ürün içeriğinde farklı doğal aromalar bulunmaktadır.
  • Ürünün içinde bulunan aromalar afrodizyak görevi görmektedir.
  • 1 paket Kamagra jel cinsel ilişkiden önce soğuk içecek ile karıştırılarak içilmelidir.
  • Kamagra jel mutlaka cinsel ilişki öncesinde alınmalıdır. Aksi takdirde kişide uykusuzluğa ve yorgunluğa neden olmaktadır.

Kamagra Jelin Kullanım Dozajı Nedir?

Kamagra jel için kullanım miktarı bireyden bireye değişiklik göstermektedir. Ürün için önerilen doz miktarı ilişkiden bir saat öncesinde 50 mg’dır. 50 mg değer sürekli kullananlar için 100 mg kadar çıkabilmektedir. Ürünü ilk kez kullanacaklar için 25 mg kullanım ile başlaması önerilmektedir. Kamagra jel kullanılmadan önce mutlaka doktor ile görüşme yapılması önerilmektedir. Böbrek, karaciğer yetmezliği olan kişiler ve kalp hastası olan kişiler bu ilaçtan kullanmaması gerekmektedir.

Kamagra Jel İle İlgili Bilinmesi Gereken Konular

Kamagra jel sağlık bakanlığı tarafından onaylanmış bir ilaç olup satışı eczanelerde yapılmaktadır. Ürünün kullanımı etkili olması için kullanım önerilerine uyulması gerekmektedir. Bu jel yağlı yemekler tükettikten hemen sonra alındığında kana karışma süresi gecikmektedir. Bu yüzden yağlı yemekler tükettikten hemen sonra kullanılmamalıdır. Kamagra Jel bir günde birden fazla kullanılmamalıdır.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x