Kamagra Nedir

Kamagra Nedir

Kamagra Oral Jel 7 Renk 7 Tat Fiyatları

 • “1 Kutu Kamagra Oral Jelly 229TL  + 50 TL Kargo Ücreti”.
 • “2 Kutu Kamagra Oral Jelly 549TL  + 50 TL Kargo Ücreti”.
 • “3 Kutu Kamagra Oral Jelly 749TL  + Ücretsiz Kargo”.
 • “5 Kutu Kamagra Oral Jelly 1099TL  + Ücretsiz Kargo + Geciktirici Hediye”.
 • “10 Kutu Kamagra Oral Jelly 1699TL + Ücretsiz Kargo + Geciktirici Hediye”.

Kamagra jeli 7 ayrı aroma ile üretilmiş bir üründür. Ürünün orjinal olduğunu anlamak için jelatin olup olmadığına bakın. Eğer ürünün üzerinde bir jelatin var ise  aldığınız ürün orijinaldir.

Aksi taktirde sahte ürün almış olabilmek ihtimaliniz bulunmaktadır.  Sahte kamagra jel alırsanız kendi sağlığınızla oynarsınız.

Kamagra jel ürünü içerisinde  7 farklı  tat da jel vardır.  Müşterilerimiz bazen hepsi  muzlu veya çilekli olsun şeklinde istekleri oluyor.  Bu konu da yardımcı olamıyoruz bunun sebebi de 7 tat 7 renk olarak üretiliyor.

Kamagra jelin orjinal olanı bu şekildedir. Kamagra markasının  damlası da mevcuttur.  Kamagra  damla almak isterseniz  müşteri hizmetlerini arayıp  sipariş verebilirsiniz.

Kamagra jel kullanıcılarının yaptıkları yorumlara baktığımız da etki gördüklerini ve adından da görüldüğü gibi cinsel hayatlarına renk kattıklarını dile getirmektedirler. Kamagra jel sloganı olarak 7 tat ve 7 renk diyebiliriz . Bu durum da daha renkli bir gece için sizlere yardımcı olacağı anlamına gelmektedir.

Kamagra jel özellikleri sayesin de hem erkeklere hem de bayanlara yardımcı olmaya çalışan bir üründür. Mavi olan paketi erkekler için üretilmişken , pembe olan kutusu bayanlar için üretilmiş olan bir üründür. Yani kamagra jel unisex bir ürün diyebiliriz. Günümüz de hem erkeklerin hem de bayanların ortak kullabileceği ürünler çok fazla yoktur bu neden ile kamagra jel dikkatleri üzerine çeken bir üründür.

Kamagra jel için de 7 farklı meyve aromasında jel bulunmaktadır. Bu her gecenizin farklı bir meyve tadın da geçmesi anlamına geliyor. Farklı tatlar demek farklı renkler demektir. Sizler de Kamagra Jelin bu muhteşem tatlarından fayda sağlayabilirsiniz.

Kamagra 7 renk 7 tat içeriğinde değişik maddeler içermektedir ve bu maddelerin en temelinde aşağıdakiler bulunmaktadır. Kamaga jel içeriğini detaylıca anlatmak gerekir ise:

 • Çilek aroması
 • Allura kırmızısı
 • Tartrazin
 • Sitrik asit
 • Xanthan sakızı
 • Pektin
 • Arap sakızı
 • L-Arginine
 • C Vitamini

ve daha bir çok madde bulunmaktadır.

Kamagra jeli kesinlikle sıcakta tutulmamalıdır, serin yerde muhafaza edilmemelidir. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza edilmelidir. Orjinal ürün harici kamagra jeli satın alınmamalıdır. Yutularak tüketilmelidir. Günde 1 defadan fazla kullanılmamalıdır.

Kamagra Jel Ödeme Kolaylığı:

Kamagra jeli satın alırken kargocudan izin alıp kargo içeriğini inceleyebilirsiniz, kapıdan ödeme kolaylığından yararlanabilirsiniz. Kesinlikle her türlü kolaylığı sizin için sağladığımızdan emin olabilirsiniz. Aynı zamanda kargo size geldiğinde kredi kartından da tek çekim olarak ödeme yapabilirsiniz. İster kapıdan ister online olarak ödeme çektirebilirsiniz. Ödeme yapmadan ürünü kontrol etmek isterseniz  şöyle bir sorun ile karşılaşabilirsiniz.  Tahsilatlı  kargo olduğu için kargocular bunu açtıramaz.   Kargoyu açıp daha sonradan  almazsanız kargocu eleman kendi cebinden ödemek zorundadır.  Eğer ki kargonuzu bakıp almak isterseniz şunları yapmanız yeterlidir.

Siparişinizi müşteri temsilcilerine verirken  ben ürünümü ödeme yapmadan kargomu açıp kontrol edip almak istiyorum  demeniz yeterlidir.  Müşteri hizmetleri adınızı alır ve kargonuz için  not düşer  kontrol edip o şekilde alma fırsatınız olur.  Eğer ki kargocu açtırmıyorsa  hemen bizi arayın sorunu çözelim.

Kamagra Jel Teslimat:

Kargo teslimatında en önemlisi bizim için gizliliktir.  Kesinlikle kargonuzu  sizden başkasına teslim edilemez.   Siparişiniz için  önce bize adres bilgisi verebilir, kargo ayağınıza geldikten sonra ödemesini yapıp teslim alabilirsiniz veya isterseniz gidip kargo şubesinden kendiniz kargoyu teslim alabilirsiniz. Seçim sizin…

Kamagra Jel Gizlilik:

Gizlilik firmamızın en önemli ve temel ilkesidir. Kargo içeriğini sizden başka kimse bilmez bu nedenle daha rahat bir alışveriş yaşarsınız, teslimatta sıkıntı yaşamazsınız.  Kargonuzu siz alamıyorsanız bize bir arkadaşınız ismini vermeniz yeterlidir. Sizin isteğiniz ile  o kişiye de teslimat yaparız.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x