Kamagra Jelin Bayanlardaki Etkisi

Hem erkek hem de bayanlar çeşitli nedenlerden dolayı cinsel soğukluk yaşayabilmektedir. Kamagra jel her iki cins içinde cinsel gücü artırıcı etkisi olan bir üründür. Ürün içerisindeki etken madde sayesinde her istediğinizde cinsel ilişkiye hazır durumu getirmektedir. Cinsel ilişkiden 15 dakika önce kullanılması yeterli olacaktır. Erkekler için oldukça etkili olan kamagra jelin bayanlardaki etkisi oldukça büyüktür. Kadınlardaki cinsel ilişkide orgazm olamama sorununu ortadan kaldırmakta ve her defasında orgazm yaşanmasını sağlamaktadır.

Kamagra Jel Nasıl Kullanılır?

Kamagra jel, cinsel güç artırıcı ilaçlardan birisidir. Etken madde olarak içeriğinde, nitrogliserin bulunan ilaçların etkisini artırabileceği için doktor önerisi ile kullanılmalıdır. Bayanlarda etkili olabilmesi için ilişkiden 15 – 20 dakika önce bol su ile kullanılmalıdır. Günlük kullanımlarda, 1 kamagra jel poşeti kullanılmalı fazla kullanmamaya özen gösterilmelidir. Diğer cinsel güç artırıcı ilaçları ilişkiden en az 1 saat önce almak gerekirken, kamagra jeli 15 dakika önce almak yeterli olacaktır.

Yan Etkileri Var mı?

Erkeklerde ereksiyon sorunu, kadınlarda orgazm olamama zamanla farklı problemlerin çıkmasına neden olabilecektir. Kamagra jel cinsel gücü artırıcı etkisi ile erkeklerde ve bayanlarda etkili olduğu görülmüştür. Piyasada 50 mg ve 100 mg olarak bulunmaktadır. Etken madde olarak sildenafil sitratı bulunmaktadır. Bu madde vücutta kan akışını hızlandırarak cinsel dürtü oluşturacaktır. Cinsel gücü artırma gibi olumlu yönleri olan kamagra jelin yan etkileri görülebilmektedir. Belirtilen yan etkileri şunlardır.

  • Baş ağrısı,
  • Migren,
  • Baş dönmesi,
  • Susuzluk hissi,
  • İshal,
  • Sindirim problemleri,

Her ilaç gibi yan etkisinin olabileceği düşünülerek, doktor muayenesinden sonra kontrollü kullanılması gerekir.

Kamagra Jel Nedir?

İçeriğinde bulunan etken madde ve yardımcı maddeler sayesinde cinsel istek artırıcı etkisi olan bir ilaçtır. Bir kutu içerisinde yedi farklı meyve aroması içeren paketler vardır. Bayan ya da erkekler, günlük bir poşetten fazla kullanmamalıdır. Bayanlarda gösterdiği etki cinsel isteği artırdığı gibi orgazm olmayı sağlayacaktır. İlk kullanımda etkisini hemen gösteren ve kullanıcıların memnun olduğu, her defasında kullanmaya çalıştığı bir üründür. Meyve aromalı paket bol su ile alındığı için rahat kullanılabilmektedir.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x